НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Арсенал - ФК Хасково (Болгарiя) 3:0. Переконлива перемога над лiдером... другої ліги ###

Контрольний матч.

Сьогодні, 2 лютого в Анталії каноніри зіграли перший спаринг із болгарською командою другої ліги ФК Хасково, яка посідає в чемпіонаті друге місце.

Спаринг закінчився із рахунком 3:0 на користь “Арсеналу”.

В першому таймі на поле вийшли: Діонас, Беньо, Першин, Розгон, Ебанда, Скоба, Брглес, Мізін (К), Піріч, Іванов, Періч. Голи забили Мізін на 4 хвилині, Періч на 7 хвилині та Піріч на 40 хв.

В другому таймі на поле вийшли: Діонас, Свідерський, Башлай, Шандрук, Черніков, Олексієнко, Хенду, Романчук, Ярошенко, Півненко, Батальский.