НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Оболонь - Нафтекс (Бургас, Болгарiя) 2:1. Міцний болгарський горішок ###

Контрольний матч.

В суботу київська «Оболонь» завершила перший тренувальний збір у турецькій Анталії. Напередодні повернення додому підопічні Богдана Блавацького провели контрольний поєдинок проти болгарського «Нафтексу» з Бургасу.

Кияни проводили гру на фоні певної втоми після двотижневих напружених тренувань, але гравцям вистачило майстерності аби все-таки здолати суперника з рахунком 2:1. Треба відзначити, що «Нафтекс» виявився досить міцним горішком. Болгари вміють чудово діяти і в обороні, і в атаці, команда намагається грати в комбінаційний футбол. І впродовж матчу вони, окрім одного забитого м`яча, створили щонайменше ще три нагоди для взяття воріт оболонців. Але чудову майстерність продемонстрував на останньому рубежі Андрій Товт, який повернувся до лав після певної відсутності, що була викликана травмою.

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі та жодній команді не вдалося переправити м`яч в сітку воріт. Всі голи було забито у другій половині гри. Спочатку на 54-й хвилині відзначився Іван Лень, згодом футболісти «Нафтексу» забили м`яч у відповідь , але на 79-й хвилині Сергій Козир з одинадцятиметровї позначки встановив остаточний рахунок на користь «Оболоні».

В неділю «Оболонь» повернулася додому. Отримавши кілька днів відпочинку, футболісти зберуться 16 лютого і проведуть в Києві кілька тренувать та контрольний поєдинок (18 лютого). Суперник у цьому матчі поки що невідомий. 19 лютого «Оболонь» вирушить на другий збір до Анталії. За попередньою домовленістю на ньому команда зіграє з «Аланією» (Владикавказ), «Зімбру» (Кишинів), «Факелом» (Воронеж). Суперник ще в одному контрольному матчі не визначений, але цілком можливо, що ним стане один з представників української вищої ліги.