НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний поєдинок. Карпати - Славія (Болгарія) 1:1 ###

Контрольний поєдинок.

Гол: Ярослав Мартинюк, 89 - ?, 28

"Карпати": Тлумак (Лесько, 46) – Сагайдак (Петрівський, 46), Тубіч, Мілошевіч (Тарасенко, 62), Федецький – Годвін, Худоб’як (Мартинюк, 62), Голодюк (Ткачук, 62) – Кожанов (Сворак, 62), Гурулі (Кополовець, 46) – Зеньов (Кузнецов, 46).

Стенограма матчу

15' – Наразі без моментів. Болгари грають щільно і жорстко, в основному не даючи «Карпатам», наблизитися до своїх воріт. Натомість львів’яни більше володіють м’ячем.

24' – 100-відсотковий момент Голодюка. Олег вийшов сам на сам з воротарем «Славії», та не зміг його обіграти.

28' – Після подачі кутового нападник болгарів проштовхнув м’яча у сітку Тлумака. 0:1.

35' – Момент в Худоб’яка. Ігор прийняв м’яча, пройшов з ним кілька метрів у напрямку воріт і сильно пробив. «Славію» врятував воротар.

40' – З-за меж штрафного майданчика сильно пробивав Голодюк – голкіпер болгарів на місці.

47' – Михайло Кополовець втік від захисника, але той в останню мить зумів зачепити його ззаду по ногах. Михайло міг впасти і заробити пенальті, та втримався на ногах і продовжив атаку. Щоправда воротар зумів його випередити.

63' – Мартинюк видав довгий пас на Сворака, але той невдало обробив м’яча і втратив нагоду вийти віч-на-віч з воротарем.

65' – Після передачі з правого флангу міг забити Кузнецов, але він не дотягнувся до м’яча.

75' – Болгари відверто грають на утримання рахунку, не даючи можливості карпатівцям продертися до своїх воріт.

89' – Сворака збили на місці правого інсайда. Виконувати штрафний взявся Ярослав Мартинюк. Після його удару м’яч рикошетом від газону влетів у сітку воріт болгарів. 1:1.

90' – Після подачі кутового чудова нагода забити гол була у Тубіча, але з його ударом впритул зумів впоратися кіпер «Славії». Після цього арбітр дав фінальний свисток. Матч завершено з нічийним рахунком.